Pinyata

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Pinyata


Çocuklarınızın doğum gününde değişiklik arayanlardan ebeveynlerden iseniz sizi pinyata ile tanıştırmak isteriz.

Pinyata Doğum günü partilerinin değişik bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor ve son zamanların en çok sevilen doğum günü oyunları arasında yer alıyor.

Parti malzemeleri arasında en çok satılan ürünlerden birisi olan bu üründen kısaca pinyata nedirdiye bahsedecek olursak, karton malzemeden yapılmış olan etrafı değişik süslemelerle donatılmış doğum günü çocuğunun parçalaması için hazırlanan bir üründür. Peki çocuklar pinyata ile ne yapıyor.

Genelde 3-4 yaştan sonraki çocuklar için ideal olan bu ürünün içerisini şeker, bonibon, oyuncak tarzı şeyler ile doldurarak tavana ya da ağaca yani asılı duracak bir yere asılır doğum günü çocuğu, arkadaşları ile birlikte pinyata ile gönderilen pinyata sopası ile pinyatayı vurarak parçalamaya çalışır.

Parçalanan pinyatanın içerisinden içine koyduğumuz şeker, bonibon tarzı çocukların sevebileceği şeyler yerlere saçılır ve tüm çocuklar toplarlar.

Erkek çocuklar için tasarımı uygun olan Örümcek adam, Mickey Mouse, Minions, Cars, Star Wars, Batman, Şirinler ve kız çocuklar için ise Hello Kitty, Minnie Mouse, Frozen, Prenses Sofia, Winx, Şirine, Prenses gibi bir çok çizgi film karakterinin tasarımlı şeklinde üretilen pinyataları çocuklar çok beğeniyor. Pinyata Çeşitleri ve Pinyata fiyatları olarak en uygun site olan partibalonu.com güvenli alışveriş ve uygun fiyatlar ile pinyataları kapınıza kadar getiriyor.