Karlar Ülkesi Doğum Günü Konsepti

Yazan Ali 24/10/2018 0 Yorum

Kız çocuklarının asla sevmekten vazgeçmediği prenseslere ve onların yaşamına dair herşeyi içten bir sevgi besliyorlar. Özellikle son yıllarda beyaz perdede görmüş oldukları prensesler hoşlarına gidiyor. Eğer sizinde kız çocuklarınızın en çok sevdiği prenseslerden biri Elsa ise kolaylıkla bulabileceğiniz Elsa parti malzemeleri ile ona güzel bir doğum günü hazırlayabilirsiniz.

 

Elsa Doğum Günü Hazırlığı

 

Elsa, çok sevilen ve özellikle beyazperde de adından söz ettiren bir sinema kahramanı. Kız çocuğunuz Elsa’yı çok seviyorsa Elsa parti malzemeleri satın alarak onun için güzel bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

 

elsalı doğum günü masası hazırlığı

 

Elsa Doğum Günü Konseptleri

 

Karlar Ülkesi çizgi filmini izleyen kız çocukları ve ebeveynler çok beğeniyor. Bilhassa kızlar başrollerini elsa ve anna'nın oluşturduğu yeni bölümünün çıkmasını dört gözle bekliyorlar. Parti Konseptleri içerisinde popüler olan Karlar Ülkesi temalı bir doğum günü partisi kızınızı çok mutlu edecektir. Şayet bu çizgi filmi seviyorsa onun için güzel bir parti hazırlayabilirsiniz.

 

frozen doğum günü partisi

 

Elsa'nın genellikle giydiği kostümün rengi bebek mavisi ve birçok kız çocuğu aynı renk kostümleri giymek istiyor ya da bunun arayışına giriyor. Elsa temalı bir doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız Frozen için dikkat çeken renk olan bebek mavisini kullanabilirsiniz. Hem de doğum günü masasının genel rengini bebek mavisi kullanarak zenginleştirebilirsiniz.

 

Elsa Doğum Günü Masası

 

elsa doğum günü masası hazırlığı

 

Elsalı doğum günü partisi hazırlarken diğer çizgi karakterlerinde yardımından mahrum kalmamalısınız. Karlar Ülkesi filmindeki sevimli Olaf bu konuda size yardımcı olabilir. Mesela gelen misafirlerinize kardan adam temalı hediyeler verebilirsiniz. Frozen filmini izleyen herkesin dikkatini çekecek bu detaylar çocuğunuzun da çok hoşuna gidecektir.

 

Elsa Doğum Günü Pastası

 

elsa doğum günü konseptleri

 

Doğum günü partilerinin olmazsa olmazı tabi ki pasta. Elsalı bir doğum günü hazırlığında iseniz Elsa temalı bir doğum günü pastası olmazsa olmazlardan. Doğum Günü pastanızı ister yalnızca Elsa temalı yapın isterseniz de Karlar Ülkesi çizgi filmindeki diğer karakterleri de kullanın. Bu karakterlere en güzel örnek tabi ki Olaf, Karlar Ülkesi’nin çok sevilen çizgi karakterlerinden pastanızın süslemelerinde ona da yer verebilirsiniz.

elsa parti malzemeleri

Yorum Yaz